Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Mezinárodní den dětí na 1. stupni

Napsal Administrator. Publikováno v Školní akce

Dendeti 4Děti dětem. I tak by se dala nazvat každoroční akce, kterou si u příležitosti Mezinárodního dne dětí připravili členové školního parlamentu ZŠ Jelínkova. Starší žáci se zdárně zhostili role průvodců a absolvovali se čtvrťáky, páťáky a šesťáky sedmnáct stanovišť, na kterých měli zdolat úkoly všeho druhu - od zručnosti při zatloukání hřebíků, přes logické hádanky až po sportovní zdatnost během týmových her. Na závěr nechyběla diskotéka, na kterou se některé slečny těšily už od rána. Celá akce proběhla v režii dětí - parlamenťáci si sami sestavili program, připravili jednotlivá stanoviště a nakonec jimi provedli mladší žáky. A pomohly jim další tři desítky spolužáků.  Všem patří obrovský dík!

Mgr. Helena Čuková

Úspěšná třída 6. C má vlastní turistickou známku

Napsal Administrator. Publikováno v Školní akce

ZnamkaPřed nedávnem se mohli naši žáci zúčastnit dvou přírodovědných besed zaměřených na  krásy místních hor Jeseníků. Besedy byly nejen zábavné, ale i soutěžní, a společně s nimi byla vyhlášena i výtvarná soutěž. Třídě 6. C se podařil vskutku úspěšný kousek, protože se svoji výtvarnou kompozicí na téma Jeseníky za humny a jejich zobrazením dravce zvítězili.

Vzpomínky pamětníků z Bruntálska a Krnovska ožijí díky žákům základních a středních škol

Napsal Administrator. Publikováno v Školní akce

V pondělí 4. března od 15:30 hodin se v Kině Centrum Bruntál uskuteční slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů. Přijďte se podívat, jak žáci publiku přiblíží vzpomínky deseti pamětníků z Bruntálska a Krnovska, jejichž životy významně ovlivnily dějinné události 20. století. Uslyšíte příběhy nejenom Čechů, ale i Řekyně či sudetského Němce. O hudební doprovod se postará ZUŠ Bruntál.