Publikováno v Školní soutěže.

2024 Vítězové školní koloVe čtvrtek 7. března 2024 se dvě naše žákyně zúčastnily okresního kola Anglické olympiády konané ve středisku volného času v Krnově. V kategorii 1A - mladší žáci - nás reprezentovala všestranně talentovaná Kateřina Psotová ze třídy 7. A, v kategorii 2A – starší žáci – nadaná Rozálie Baranová z 9.C.

plakaobleceni1aKrásný den všem,

i letos máme pro vás skvělou zprávu!

Naše škola má vlastní volnočasovou kolekci oblečení, tento školní rok přichází obohacena o nové produkty, barvy a eko oblečení a je možné si ji aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsrymarov/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 21.3.2024. Následující den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce!

Publikováno v Oznámení.

Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, zve všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče k zápisu do 1. tříd. Tento proběhne v budově školy na Národní 15, v pátek 19. dubna 2024 od 13.30 do 18.00 hodin. Vezměte s sebou přezůvky a rodný list dítěte. Pro odklad povinné školní docházky přineste posouzení školského poradenského zařízení (PPP, SPC) a odborného lékaře či klinického psychologa. Zápis se týká i dětí z Ukrajiny.

Zápis_dětí_2024A.jpg

ZVĚTŠIT PLAKÁT

Publikováno v Oznámení.

Pedagogický sbor Základní školy Jelínkova 1, Rýmařov Vás srdečně zve 22.3. 2024 na PLES ŠKOLY.
K tanci a poslechu bude hrát skupina ROXY z Olomouce, uvidíte taneční vystoupení, k dispozici bude bohaté občerstvení.

plakát ples 2024b

Publikováno v Školní akce.

V pondělí 4. března od 15:30 hodin se v Kině Centrum Bruntál uskuteční slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů. Přijďte se podívat, jak žáci publiku přiblíží vzpomínky deseti pamětníků z Bruntálska a Krnovska, jejichž životy významně ovlivnily dějinné události 20. století. Uslyšíte příběhy nejenom Čechů, ale i Řekyně či sudetského Němce. O hudební doprovod se postará ZUŠ Bruntál.