Shrnutí minulé sezóny - Jak se dařilo sporťákům z Jelínkovy 1

Napsal Administrator. Publikováno v Sportovní život školy

Zlatá tretraVe druhém pololetí se žáci i žákyně ZŠ Jelínkova 1 s plnou vervou pustili do jarní a letní části sezóny školních sportů. Jako první z akcí proběhla Zimní olympiáda ve sjezdovém lyžování a snowboardingu na Annabergu, kde jsme získali několik individuálních ocenění, dokonce i v “obojživelné“ kategorii.

Šplh o tyči

Napsal Administrator. Publikováno v Šplh

20230516 080503I letos v naší škole proběhla tradiční soutěž ve šplhu o tyči pro 1.stupeň. Soutěž se konala v úterý 17.5.2023 a soutěžilo se v kategorii prvních tříd. Pro tuto soutěž byli z každé první třídy vybráni hoši a dívky, kteří nejrychleji vyšplhali na tyč.

Lyžařská a snowboardová olympiáda na Annabergu 2023

Napsal Administrator. Publikováno v Sportovní život školy

lyzak1

8. března se za příjemného a chvílemi i slunného počasí rozjel ve skiareálu Annaberg u Andělské Hory 7. ročník zimní olympiády, pořádané bruntálskou ZŠ Amos. Hlavní disciplínou je zde obří slalom na lyžích a na snowboardu, kterého se účastní jak děti z lyžařských oddílů, tak i široký okruh hobby jezdců a jezdkyň ze základních škol, od první až po devátou třídu. Závodu se zúčastnilo 14 škol našeho okresu, dohromady téměř 200 závodníků.