Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Ryo 2024 aneb školní olympijské hry na Jelínkovce

Napsal Administrator. Publikováno v Sportovní život školy

Ryo 2024 5Letošní rok slibuje několik sportovních událostí. Hokejový turnaj v Praze a Ostravě máme zdárně za sebou. Nedávno změřili v Římě své síly atleti z celé Evropy a momentálně zažívají fanoušci svůj sportovní svátek na fotbalovém Euru. A všichni už s nadšením očekáváme Letní olympijské hry v Paříži. Abychom si to těšení zpříjemnili, uspořádali jsme na druhém stupni ZŠ Jelínkova 7. června 2024 projektový den na téma OLYMPIJSKÉ HRY. Cílem bylo připomenout historii olympijských her a zažít na vlastní kůži atmosféru (nejen) sportovního klání.

Cykloturistický kurz se vydařil

Napsal Administrator. Publikováno v Sportovní život školy

CyklokurzNaše škola letos poprvé uspořádala pro žáky 9. ročníku cykloturistický kurz. Vybraných čtrnáct odvážlivců se se dvěma učiteli vydalo objevovat krásy Litovelského Pomoraví ze sedla svých dvoukolových šlapacích strojů.

Ve dnech 22.-24. května strávili žáci tři dny v litovelském kempu, kde vystavěli základnu pro své sportovní výkony. Dva dny strávili na svých kolech.

Shrnutí minulé sezóny - Jak se dařilo sporťákům z Jelínkovy 1

Napsal Administrator. Publikováno v Sportovní život školy

Zlatá tretraVe druhém pololetí se žáci i žákyně ZŠ Jelínkova 1 s plnou vervou pustili do jarní a letní části sezóny školních sportů. Jako první z akcí proběhla Zimní olympiáda ve sjezdovém lyžování a snowboardingu na Annabergu, kde jsme získali několik individuálních ocenění, dokonce i v “obojživelné“ kategorii.

Šplh o tyči

Napsal Administrator. Publikováno v Šplh

20230516 080503I letos v naší škole proběhla tradiční soutěž ve šplhu o tyči pro 1.stupeň. Soutěž se konala v úterý 17.5.2023 a soutěžilo se v kategorii prvních tříd. Pro tuto soutěž byli z každé první třídy vybráni hoši a dívky, kteří nejrychleji vyšplhali na tyč.