Konzultační odpoledne: středa 25. ledna.

Konzultační hodiny v tomto termínu probíhají formou individuální domluvy s konkrétním učitelem (telefon, e-mail, Bakaláři). To znamená, že v tomto konkrétním termínu konzultačního odpoledne nenaleznete klasické bloky pro přihlašování k učitelům.

Publikováno v Školní soutěže

Na začátku prosince proběhla na naší škole Olympiáda v českém jazyce. Tradičně se sešli nejlepší češtináři z 8. a 9. ročníku, aby se poprali se záludnými jazykovědnými úkoly a slohovou prací, tentokrát na téma "Listopad". Účast nebyla vysoká, ovšem i tak se téměř desítka žáků snažila, seč jim síly a nabyté znalosti stačily.

Publikováno v Projekt Naši přátelé

nasipratele1K plejádě rozličných událostí a společných setkání, k pestrým korálkům postupně navlékaným na šňůrku, k barevnému kaleidoskopu akcí, výletů a také sportovních přátelských utkání by se mohlo, a také bylo, přirovnáno obrovské množství aktivit, které absolvovaly děti za Základní školy Rýmařov, Jelínkova 1 za téměř patnáctileté trvání družby s První základní školou Marie Curie z polského Ozimku.