Konzultační odpoledne: středa 25. ledna.

Konzultační hodiny v tomto termínu probíhají formou individuální domluvy s konkrétním učitelem (telefon, e-mail, Bakaláři). To znamená, že v tomto konkrétním termínu konzultačního odpoledne nenaleznete klasické bloky pro přihlašování k učitelům.

Zvyšování klíčových kompetencí žáků školy a doplnění bezbariérovosti budov Jelínkova a 1. máje

Napsal Administrator. Publikováno v Projekty

Primárním cílem projektu je zvýšit odborné znalosti a dovednosti žáků ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce klíčových kompetencích komunikace v cizích jazycích, přírodovědných oborů a práce s digitálními technologiemi, vyučovaných podle Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.

MMR EU

Rozvoj odborného vzdělávání

Napsal Administrator. Publikováno v Projekty

Naše škola je zapojena v projektu Ministerstva pro místní rozvoj ČR - Rozvoj odborného vzdělávání na ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1. Součástí projektu je modernizace odborných učeben, pořízení didaktických pomůcek, úprava venkovního prostranství v okolí školy, zajištění bezbariérovosti prostřednictvím koupě schodolezu a další.

Digitalizace školy

Napsal Administrator. Publikováno v Projekty

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.