Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Úspěšná třída 6. C má vlastní turistickou známku

. Publikováno v Školní akce.

ZnamkaPřed nedávnem se mohli naši žáci zúčastnit dvou přírodovědných besed zaměřených na  krásy místních hor Jeseníků. Besedy byly nejen zábavné, ale i soutěžní, a společně s nimi byla vyhlášena i výtvarná soutěž. Třídě 6. C se podařil vskutku úspěšný kousek, protože se svoji výtvarnou kompozicí na téma Jeseníky za humny a jejich zobrazením dravce zvítězili.

S paní učitelkou Míčkovou, která jim ve výtvarné výchově s projektem pomohla, se tak mohli společně těšit na odměnu. Tou je unikátní turistická známka, která vznikla jejich přičiněním. Sami si ji navrhli, a později dokonce i vyrobili. Byli totiž pozváni na exkurzi do centra Turistických známek, kde je páni grafici seznámili s celým procesem výroby známek a historií a spoustou zajímavostí tohoto našeho známého turistického artefaktu.

Žáci si tak mohli domů odnést vlastnoručně vyrobenou známku se svým třídním maskotem Františkem.

Mgr. Lukáš Krumpolec

Znamka3

Znamka2Znamka4