Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Mezinárodní den dětí na 1. stupni

. Publikováno v Školní akce.

Dendeti 4Děti dětem. I tak by se dala nazvat každoroční akce, kterou si u příležitosti Mezinárodního dne dětí připravili členové školního parlamentu ZŠ Jelínkova. Starší žáci se zdárně zhostili role průvodců a absolvovali se čtvrťáky, páťáky a šesťáky sedmnáct stanovišť, na kterých měli zdolat úkoly všeho druhu - od zručnosti při zatloukání hřebíků, přes logické hádanky až po sportovní zdatnost během týmových her. Na závěr nechyběla diskotéka, na kterou se některé slečny těšily už od rána. Celá akce proběhla v režii dětí - parlamenťáci si sami sestavili program, připravili jednotlivá stanoviště a nakonec jimi provedli mladší žáky. A pomohly jim další tři desítky spolužáků.  Všem patří obrovský dík!

Mgr. Helena Čuková


Dendeti 1Dendeti 2Dendeti 3Dendeti 4Dendeti 5

Další fotky