Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Lyžařská a snowboardová olympiáda na Annabergu 2023

. Publikováno v Sportovní život školy.

lyzak1

8. března se za příjemného a chvílemi i slunného počasí rozjel ve skiareálu Annaberg u Andělské Hory 7. ročník zimní olympiády, pořádané bruntálskou ZŠ Amos. Hlavní disciplínou je zde obří slalom na lyžích a na snowboardu, kterého se účastní jak děti z lyžařských oddílů, tak i široký okruh hobby jezdců a jezdkyň ze základních škol, od první až po devátou třídu. Závodu se zúčastnilo 14 škol našeho okresu, dohromady téměř 200 závodníků.

Soutěžilo se individuálně v jednotlivých kategoriích chlapců a dívek, povolen byl start jednoho závodníka na lyžích i snowboardu. Počet a výsledky zúčastněných jednotlivců se započítávaly také do celkového pořadí škol. 17 závodníků a závodnic ze ZŠ Jelínkova díky řadě obsazených bodovaných příček dosáhlo na konečné pěkné 5. místo. Přímo na stupně vítězů se podívala starší žákyně Petra Zahradníková, bronzová na lyžích a výjimečný výkon a vítězství na lyžích i snowboardu předvedla mezi mladšími žákyněmi Michelle Kappelová. Pár dalším Rýmařovákům unikla medaile o pár setin, jiní se se ve svých kategoriích umístili od pátého do desátého místa, což spolu s možností si ještě volně zalyžovat jenom umocnilo další prima sportovní zážitek. Závody se obešly bez zranění a všem co se na této akci podíleli patří velké poděkování,

za ZŠ Rýmařov Karel Toman

lyzak2

lyzak3