Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Lyžařské a snowboardové závody na Annabergu 2022

. Publikováno v Sportovní život školy.

lyze2. března, pod azurovým nebem, se po téměř tříleté odmlce konala VI. “Zimní olympiáda v alpských disciplínách”. Na Annaberg se sjelo bezmála 160 lyžařů a snowboardistů z deseti škol okresu Bruntál. Kluci i holky od první po devátou třídu ve svých kategoriích poměřili síly a dovednosti v třicetibrankovém obřím slalomu.

Rýmařovská ZŠ Jelínkova 1 získala čtyři individuální medaile: Brian Škoda zlatou a Eliška Horká stříbrnou na snowboardu, Petra Zahradníková stříbrnou a Vladislav Litvik bronzovou na lyžích. Díky umístění ostatních členů dvacetičlenné výpravy (Martin Kovář, David Mlčák, Kristián Fabrik, Silvie Křivánková, Romana Riedlová, Eathan Pospíšil, Veronika Rožňáková, Marek Sázel, Ota Zahradník, Adéla Poláchová, Viktorie Pavlátová, Nela Moisesová, Štěpán Peňáz, Michal Mazánek, Evžen Vaštík, Julie Fidlerová) se ZŠ Jelínkova umístila na celkovém třetím místě v pořadí škol.

 snowboardb
Doprovázela nás minivýprava ze Staré Vsi, kterou tvořila jediná závodnice, páťačka Michelle Kappelová, ta však své umění předvedla v obou disciplínách a odvezla si stříbro z lyží a zlato ze snowboardu. Velké díky pořadatelům, soutěžícím a všem, kdo nám s uskutečněním závodů pomáhali,
                                                             
Mgr. Karel Toman

obrazek

lyze