Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Olympiáda ČJ

. Publikováno v Školní akce.

češtinaPoslední dny jsou pro žáky devátého ročníku velmi napjaté. Právě v těchto dnech někteří dělají přijímací zkoušky na střední školy nebo čekají na výsledky. Příprava na tuto první zkoušku skorodospělosti byla dlouhá, náročná a stresující. Přesto se minulý týden našly dvě odvážné žákyně, které v rámci přípravy na český jazyk mohly využít znalostní soutěž. 
 
Darina Matušková a Petra Zahradníková totiž reprezentovaly naši školu v Krnově, kde se konalo okresní kolo Olympiády z českého jazyka. Obě žákyně uspěly již ve školním kole, a tak se do nich vkládaly velké naděje. 
 
V Krnově již tradičně byla velká konkurence. Na čtyřicet studentů ze základních  škol a víceletých gymnázií z celého okresu se utkalo v češtinářském klání, sestaveném z jazykovědného písemného testu a slohové části. Protože se akce konala 3. dubna, nabídlo se při slohovém úkolu podnětné literární téma: První apríl.
 
Obě žákyně se soutěže zhostily s plným nasazením a odhodláním. To přineslo skvělý výsledek Darině, která se umístila na 5. místě, což je za poslední roky velký úspěch naší školy.
Oběma soutěžícím patří velký dík a přání, aby své znalosti co nejlépe uplatňovaly i na své vysněné střední škole! 
 
Mgr. Lukáš Krumpolec
čeština