Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Karneval ve školní družině

. Publikováno v 1.máje.

IMG 5333Dne 16.2.2023 jsme uspořádali ve školní družině karneval. Pro děti byly v tělocvičně připravené soutěže, malé pohoštění a pití, pouštěla se muzika na přání.
Na závěr jsme vybrali nejhezčí karnevalové kostýmy, které jsme ocenili malými dárky. Každé z dětí dostalo pamětní kartu. Pro oživení programu za námi přišla p. uč. Lambelin s žákyněmi 9. ročníku. Zazpívaly a zatančily si s dětmi pár karnevalových písniček v angličtině. Tímto jim mockrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 
Kolektiv vychovatelek ze ŠD 1.máje 30
 

IMG 5347

IMG 5365

 

IMG 5344