Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Prosinec ve družině 1. Máje

. Publikováno v 1.máje.

IMG 4152V měsíci prosinci jsme se ve ŠD na ul.1.máje 30 opravdu nenudili.

 

Hned na začátku měsíce 1.12.2022 jsme s dětmi navštívili kino v SVČ, kde děti zhlédly pohádku "Kvik". 13.12.2022 jsme celé odpoledne strávili pečením vánočního cukroví. Následně nato 15.12.2022 nás navštívila v družině p.uč. Lambelin s žákyněmi 9.ročníku, které měly připravený vánoční program pro děti v angličtině.

19.12.2022 jsme se rozloučili vánočním koncertem, který pro nás připravila a natrénovala Barbora Kafoňková. Poslední odpoledne v družině si zazpíváme koledy u vánočního stromečku, kde dětem družinový Ježíšek nadělí pár dárků a pak už jen huráááááááá na vánoční prázdniny.

IMG 4198

Přejeme Vám všem krásný, klidný a pohodový vánoční čas.

Kolektiv vychovatelek z 1.máje 30

IMG 4241

IMG 4162