Národní 15

skolnidruzina1.jpg

ŠD Národní má ve školním roce 2021/2022 celkem 3. oddělení.

Školní družinu navštěvují žáci 1. a 2. Ročníku.

Oddělení číslo 1 - paní vychovatelka Alena Tomešková,

Oddělení číslo 2 - paní vychovatelka Růžena Kubelková

Oddělení číslo 3 - paní vychovatelka Kateřina Ondrušková.

PROVOZ:

Provoz ranní družiny začíná ráno v 6.00 hodin a končí v 7.30 hodin, kdy jsou děti odvedeny ke třídám. Do ranní družiny mohou přijít všechny děti, které potřebují tuto službu využít a není nutné se přihlašovat, chodit pravidelně, ani platit poplatek.

Provoz odpolední družiny začíná 11.40 hodin a končí 16.00 hodin. Odpolední družinu navštěvují jen přihlášené děti, které platí měsíční poplatek 50,- Kč. Tento poplatek vybíráme pololetně nebo na celý školní rok.

REŽIM DNE:

11.40 – 13.00 – sebeobslužná činnost, hygiena, odpočinková a rekreační činnost

13.00 – 14.30 – zájmová a vzdělávací činnost

14.30 – 16.00 – odpočinková, zájmová a sebevzdělávací činnost, postupný rozchod dětí domů

Stejně jako v letech minulých i letos dětem připravíme několik zajímavých akcí. Mohou se těšit na Drakiádu, návštěvu kina, pečení perníčků, besedy a další. Vždy se o dané akci a všem potřebném dozvíte na těchto stránkách a z kalendáře ŠD Národní. Z každé události budou pořízeny fotografie, které budete moci zhlédnout ve fotogalerii níže a také přidáme krátký komentář. Doufáme, že si vše společně hezky užijeme.😊

S přáním pevného zdraví a krásně prožitého každého dne vychovatelky ŠD.

Prosíme Vás , rodiče, dejte dětem oblečení, ve kterém mohou chodit ven a do tělocvičny – OZNAČIT. Děkujeme.

POZOR!

Žádáme Vás, aby Vaše dítě nosilo omluvenku, pokud opouští družinu jinak, než bylo na přihlášce. Na ústní vzkaz dítěte nebude brán zřetel a dítě nepustíme.

Děkujeme za pochopení.

Podrobnější informace na https://www.zsrymarov.cz/images/novadata/druzina/2020-21/CPP-02-SD_2021_-_2022.pdf

Souhrnné obsáhlé informace o práci školní družiny na Národní 15 i na 1. Máje naleznete v tomto dokumentu pdf:

Vnitřní řád školní družiny

Pečení vánočních perníčku

Napsal Administrator. Publikováno v Národní 15

IMG 5132V předvánočním čase se ve školní družině věnujeme výrobě vánoční výzdoby a vánočním tradicím. K těm neodmyslitelně patří pečení perníčků.
V pátek 10.prosince jsme si tedy v družině na Národní, udělali sladké a voňavé odpoledne. Napekli jsme vánoční perníčky, na kterých si pak děti náramně pochutnaly.
😃🎄