Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Národní 15

 skolnidruzina1.jpg

ŠD Národní má ve školním roce 2023/2024 celkem 3. oddělení.

Školní družinu navštěvují žáci 1. a 2. Ročníku.

Oddělení číslo 1 - paní vychovatelka Alena Tomešková,

Oddělení číslo 2 - paní vychovatelka Růžena Kubelková 

Oddělení číslo 3 - paní vychovatelka Natálie Sofková

Stejně jako v letech minulých i letos dětem připravíme několik zajímavých akcí. Mohou se těšit na Drakiádu, návštěvu kina, pečení perníčků, besedy a další. Vždy se o dané akci a všem potřebném dozvíte na těchto stránkách a z kalendáře ŠD Národní. Z každé události budou pořízeny fotografie, které budete moci zhlédnout ve fotogalerii níže a také přidáme krátký komentář. Doufáme, že si vše společně hezky užijeme.😊

S přáním pevného zdraví a krásně prožitého každého dne vychovatelky ŠD.

Prosíme Vás , rodiče, dejte dětem oblečení, ve kterém mohou chodit ven a do tělocvičny – OZNAČIT. Děkujeme.

POZOR!

Žádáme Vás, aby Vaše dítě nosilo omluvenku, pokud opouští družinu jinak, než bylo na přihlášce. Na ústní vzkaz dítěte nebude brán zřetel a dítě nepustíme.

Děkujeme za pochopení.

 

OMLUVENKY:

Pro omluvení či uvolnění dítěte používejte prosím uvedená tel. čísla. 

PROVOZ:

Provoz RANNÍ DRUŽINY začíná ráno v 6,00 hodin a končí v 7,30 hodin. Do ranní družiny mohou přijít všechny děti, které tuto službu potřebují a není nutné se přihlašovat, chodit pravidelně, ani platit poplatek.

Provoz ODPOLEDNÍ DRUŽINY začíná v 11,40 hodin a končí v 16,00 hodin. Odpolední družinu navštěvují jen přihlášené děti, které platí měsíční poplatek 100,- Kč.  Prosíme rodiče, aby svůj čas organizovali tak, ay stihli své dítě vyzvednout z družiny do 16,00 hodin. Ve vyjímečně naléhavých případech volejte na naše čísla.     

REŽIM DNE:

11.40 – 13.00 – sebeobslužná činnost, hygiena, odpočinková a rekreační činnost

13.00 – 14.30 – zájmová a vzdělávací činnost

14.30 – 16.00 – odpočinková, zájmová a sebevzdělávací činnost, postupný rozchod dětí domů 

 Souhrnné obsáhlé informace o práci školní družiny na Národní 15 i na 1. Máje naleznete naleznete v menu Obecné informace

 

 

                                         

    

Další články...