Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Lampionový průvod

. Publikováno v 1.máje.

IMG 8810Ve středu dne 16. listopadu se uskutečnil lampionový průvod, který pořádala školní družinka na Národní ulici ve spolupráci s družinkou na 1. Máje. I přes nepřízeň počasí byla účast dětí, lampionů a rodičů nadstandardní.

 

 

 

V krátkém programu zazpívaly děti podzimní i zimní písničky nejen pro přihlížející, ale i pro pana Podzima a paní Zimu(Ondra a Štěpánka z 1. třídy). Ani rodiče nezůstali ušetřeni a odpovídali na soutěžní otázky. Všichni byli obdarováni vánočními perníčky, které upekly maminky dětí z prvních a druhých tříd. Poté se celý průvod vydal na "lampiónovou" cestu, která skončila  před školou na 1. Máje. Zde se mohli všichni účastníci průvodu zahřát teplým punčem a rozejít se do svých domovů. Děkujeme za účast dětem i rodičům.😉

 

 

DALŠÍ FOTKY