Konzultační hodiny

Konzultační odpoledne: středa 25. ledna.
 
Konzultační hodiny v tomto termínu probíhají formou individuální domluvy s konkrétním učitelem (telefon, e-mail, Bakaláři). To znamená, že v tomto konkrétním termínu konzultačního odpoledne nenaleznete klasické bloky pro přihlašování k učitelům. 

 

Lampionový průvod

. Publikováno v Národní 15

IMG 8810Ve středu dne 16. listopadu se uskutečnil lampionový průvod, který pořádala školní družinka na Národní ulici ve spolupráci s družinkou na 1. Máje. I přes nepřízeň počasí byla účast dětí, lampionů a rodičů nadstandardní.

 

 V krátkém programu zazpívaly děti podzimní i zimní písničky nejen pro přihlížející, ale i pro pana Podzima a paní Zimu(Ondra a Štěpánka z 1. třídy). Ani rodiče nezůstali ušetřeni a odpovídali na soutěžní otázky. Všichni byli obdarováni vánočními perníčky, které upekly maminky dětí z prvních a druhých tříd. Poté se celý průvod vydal na "lampiónovou" cestu, která skončila  před školou na 1. Máje. Zde se mohli všichni účastníci průvodu zahřát teplým punčem a rozejít se do svých domovů. Děkujeme za účast dětem i rodičům.😉

 

DALŠÍ FOTKY