Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Lampionový průvod

. Publikováno v Národní 15.

IMG 8810Ve středu dne 16. listopadu se uskutečnil lampionový průvod, který pořádala školní družinka na Národní ulici ve spolupráci s družinkou na 1. Máje. I přes nepřízeň počasí byla účast dětí, lampionů a rodičů nadstandardní.

 

 V krátkém programu zazpívaly děti podzimní i zimní písničky nejen pro přihlížející, ale i pro pana Podzima a paní Zimu(Ondra a Štěpánka z 1. třídy). Ani rodiče nezůstali ušetřeni a odpovídali na soutěžní otázky. Všichni byli obdarováni vánočními perníčky, které upekly maminky dětí z prvních a druhých tříd. Poté se celý průvod vydal na "lampiónovou" cestu, která skončila  před školou na 1. Máje. Zde se mohli všichni účastníci průvodu zahřát teplým punčem a rozejít se do svých domovů. Děkujeme za účast dětem i rodičům.😉

 

DALŠÍ FOTKY