Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Okresní kolo ve šplhu 2019

. Publikováno v Šplh.

Soutěže ve šplhu nejsou tak sledovány jako atletika nebo sportovní hry, jsou však velmi oblíbené mezi všestrannými nebo gymnasticky zaměřenými závodníky. Šplh na tyči pro (žáci ZŠ) nebo laně (studenti SŠ) do výšky čtyř metrů prověří sílu, obratnost i rychlost a průběh závodů je velmi svižný, napínavý a divácky atraktivní.

 Okresní kolo uspořádala v prosinci SPŠ a SZŠ v Krnově a k velmi vydařené organizaci přispěla také přesná elektronická časomíra. Sešlo se zde 6 základních a 5 středních škol a za každou mohlo závodit 16 závodníků a závodnic ve čtyřech kategoriích. Letošní okresní kolo se mladším i starším žákům a žákyním ze ZŠ Jelínkova 1 obzvlášť vydařilo. Všechna družstva zvítězila a postoupila do krajského kola s dobrými vyhlídkami na republikové finále. V jednotlivých kategoriích se podařilo vybojovat řadu individuální umístění.

Mladší dívky Lucie Kuxová a Dominika Grussová skončily druhá a třetí, Martin Kovář mezi mladšími hochy první, stejně jako Rozálie Cicková mezi staršími dívkami. Všechny tři stupně vítězů u starších hochů ovládli třetí Ivan Kotlárik, druhý Miroslav Drábek a s absolutně nejlepším časem dne (2,27 sec) první Kryštof Kovařík. Družstva měla oporu i v ostatních závodících – také Ondřej Hrabina, Alexandra Glacnerová, Ema Žáková, Anna Vincourková, Jan Friedrich, Miroslav Mušálek, Vendula Ambrožová a Klára Dědochová se podíleli na celkovém výsledku a mohou se těšit ze zaslouženého postupu. Blahopřejeme a těšíme se na účast v krajském finále,

Za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman