Krajské finále ASŠK ve šplhu

. Publikováno v Šplh.

Po vynikajícím úspěchu naší školy na okresním finále ve šplhu a postupu žáků 8-9 tříd do krajského finále, naši starší žáci nezklamali a výborně reprezentovali v této soutěži region Bruntálska.

Ve středu 13. února se ve Frýdku Místku utkali s dalšími 4 postoupivšími nejlepšími školami moravskoslezského kraje. Soutěžilo se ve čtyřech kolech ve šplhu na tyči, kde se čas měřil elektronicky. Přestože byl pro naše reprezentanty tento způsob měření a šplh dost nezvyklý, dokázali zabojovat a skončili na skvělém druhém místě. I v jednotlivcích se hoši neztratili a mezi 20 soutěžícími se umístili na 4, 6, 9 a 11 místě. Družstvo tvořili Jan Baran, Kryštof Kovařík, Roman Hradil a Pavel Biras. Jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech. Družstvo doprovázel učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka.

 

Mgr. Miloslav Slouka

 

Výsledky krajské kolo (pdf)