Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Čtvrté kolo okresní florbalové ligy žáků

V pořadí čtvrtý letošní a zároveň první jarní turnaj se odehrál po vleklé zimní pauze na půdě prostorné sportovní haly v Albrechticích. Tentokráte bez hráčů Karlovic a Vrbna pod Pradědem, které navíc bohužel ohlásilo ukončení své účasti v letošní sezóně.

Při počtu šesti družstev se hrálo systémem "každý s každým". Za Rýmařov poprvé nastoupila v historicky nejmladší základní sestavě i děvčata.

Benjamínky Ondru Cílečka, Sama Kajana, Patrika Hamerku. a zkušeného Matyase Schwarze, Láďu Šišku a Michala Štefanišina nebojácně a bojovně doplňovaly Petra Motalová a Katka Furiková. Převaha převážně starších týmů byla samozřejmě znát, přesto však naše družstvo dokázalo uhrát jedno vítězství a dvě remízy a každý hráč i hráčka se dokázal zapsat do kanadského bodování turnaje.

Michal Štefanišin se stal s třinácti brankami nejlepší střelcem ligového kola, Katka s Petrou si při své premiéře připsaly každá po čtyřech bodech za góly a asistence a ukázaly, že dívčí florbal na naší škole má budoucnost.

Tým ZŠ Rýmařov se stále drží na prvním místě v tabulce Fair Play. Ligu čeká dubnové pokračování v Karlovicích.

K. Toman