vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Krnovská laťka

. Publikováno v Sportovní život školy.

Dalším sportovním podnikem závěru roku byla Krnovská laťka, soutěž hochů a dívek ve skoku vysokém pořádané ZŠ Smetanův okruh. Rádoby výhrůžné datum pátek třináctého naše závodníky nijak nerozhodilo. )

Rýmařovští výškaři se sebe dostali maximum a vyhráli tři ze čtyř kategorií a získali celkové prvenství. Vítězný výkon 130 cm předvedla mezi mladšími dívkami Jana Hamplová, druhá skončila Natálie Lachnitová.

Soutěž starších dívek suverénně ovládla Monika Trvalová když zdolala novým školním rekordem výšku 157 cm, druhým místem ji následovala Zuzana Opluštilová. Strhujícím představením bylo klání starších hochů, které vrcholilo soubojem tří elitních krnovských atletů a našeho Zdeňka Adámka, který před aplaudující halou jako jediný překonal laťku na 176 cm, čímž vytvořil nejen další školní rekord, ale zároveň se stal v letošním roce druhým nejlepším skokanem v republice v kategorii žáků ročníku 1999. Srdnatě bojovali i další ze skokanů Jakub Sekanina, Jirka Čamek a Dan Kopeček.

Bez ohledu na disciplínu a výkony předvádí naši žáci hodnotnou reprezentaci školy i města. Dokazují, že i v době všeobecné skepse vůči pohybové aktivitě mládeže si najdou sport a s ním spojená neodmyslitelná námaha své místo v přehršli dnešních umělých lákadel. Jsou to právě oni sami, kdo ze všech nejlépe může jít osobním příkladem svým vrstevníkům. Návyk poctivé práce a snahy zúročí nejen ve sportu. Hodně zdaru v dalších soutěžích.