Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Vánoční jarmark

V pátek 1. 12. 2023 proběhne na naší škole Vánoční jarmark. 

Pozvánka:   Vánoční jarmark

Matematiký klokan opět proskákal i naší školou

. Publikováno v Školní soutěže.

S příchodem jara se každoročně naše škola zapojuje do mezinárodní matematické soutěže KLOKAN. Nejinak tomu bylo i v letošním roce.
 
Ve starší kategorii KADET (8. a 9. ročník) se zapojilo 20 dětí. V mladší kategorii (6. a 7. ročník) se zapojili jen 4 žáci z jedné třídy a to je škoda. Děti si při této soutěži mohou vyzkoušet svoje dovednosti z matematiky (logiku, strategii, numeriku,..), porovnat se s ostatními, ale i jaké to je pracovat sám za sebe, rozhodovat se čím začít, a to pod tíhou času. Je to taková malá příprava pro přijímačky.
 
 
Pevné zdraví
Mgr. Markéta Míčková