Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Matematiký klokan opět proskákal i naší školou

. Publikováno v Školní soutěže.

S příchodem jara se každoročně naše škola zapojuje do mezinárodní matematické soutěže KLOKAN. Nejinak tomu bylo i v letošním roce.
 
Ve starší kategorii KADET (8. a 9. ročník) se zapojilo 20 dětí. V mladší kategorii (6. a 7. ročník) se zapojili jen 4 žáci z jedné třídy a to je škoda. Děti si při této soutěži mohou vyzkoušet svoje dovednosti z matematiky (logiku, strategii, numeriku,..), porovnat se s ostatními, ale i jaké to je pracovat sám za sebe, rozhodovat se čím začít, a to pod tíhou času. Je to taková malá příprava pro přijímačky.
 
 
Pevné zdraví
Mgr. Markéta Míčková