Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Velikonoční dopoledne s parlamentem

. Publikováno v Školní parlament.

parlamenelikonoce2Poslední dny před velikonočními prázdninami přímo vybízejí k akcím, které by zvedly žáky ze školních lavic a umožnily jim užít si dopolední výuku trochu jinak, než jsou zvyklí. A že jich na naší škole tento týden bylo! Muzikohraní, Den deskových her, Májová notička,... 

 

  
Pozadu nezůstal ani školní parlament, který si pro žáky 2. ročníku připravil Velikonoční dopoledne plné úkolů, hádanek i dovednostních soutěží. 
Pro úspěšné řešitele byly připraveny omalovánky, které vytvořila členka školního parlamentu Charlotte Applová. Kromě velikonoční tematiky na nich nechyběla ani lemurka Evža, maskot naší školy. A kdo chtěl, tomu Charlotte s Adélou namalovaly na obličej vybraný motiv.
 
O druháčky se na jednotlivých stanovištích starali starší žáci z 2. stupně, kterým patří velký dík za zorganizování celé akce.
 
Mgr. Helena Čuková