Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Osmičky na vodě

. Publikováno v Školní akce.

IMG 20230524 WA0041Premiérový vodácký kurz naší školy hostila řeka Morava, na níž jsme spluli úsek z Postřelmova do Litovle. Celé putování bylo rozděleno do tří etap (Postřelmov - vila Háj, vila Háj - Stodola Nové Mlýny a Nové Mlýny - Litovel). Nabídku prestižních míst využilo 34 žáků osmých tříd, kteří pod vedením instruktorů a pedagogů zvládali nástrahy tekoucí vody na raftech v šestičlenných posádkách.

Po úvodní instruktáži a poučení následoval nástup do chladné Moravy a potom již pádlování, vyhýbání se překážkám i ostatním raftům, přesedávání na pozicích, vystupování před jezy, opětovné nastupování do raftu. Cíle první etapy jsme dosáhli díky slušnému proudu velmi brzy, a proto jsme mohli rychle postavit stanové městečko a zahřát svá těla ve spacácích. Po výborné večeři následoval táborák se zpěvem i sušení promoklých věcí.

IMG 20230524 WA0007

Ráno jsme se posilnili před druhou etapou a v 11 hod jsme již vyrazili na druhou etapu. I přes několik napínavých okamžiků jsme v pořádku dosáhli cíle čtvrtečního putování a mohli opět spočinout na pevné zemi. Počasí nám přálo, i sluníčko se zvědavě podívalo na ty odvážlivce na řece.....Budování stanů proběhlo v rekordně krátké době a někteří otrlí jedinci se mohli vydat na krátkou pěší túru k Templu. Ještě před večeří jsem stihli nasbírat několik kubíků dřeva na večerní táborák. Večerní buřty zasytily žaludky všech a po 22 hodině se rafťáci šinuli do stanů. 

IMG 20230524 WA0041

Páteční ráno se neslo ve znamení tradičního balení a krátké instruktáže dnešní trasy. Šlajsnu pod Templem jsme všichni bravurně projeli a až na puštěné pádlo jsme bez potíží dorazili do cílové destinace - vodácké základně v Litovli. Věřím, že vodácký kurz si všichni užili a z pozice organizátora chválím naše žáky za skvělý přístup a odolnost vůči letošnímu květnovému počasí.

Mgr. Richard Klech

IMG 20230524 WA0032