Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Velké finále RBP Street Hockey 2016

. Publikováno v Florbal.

Největší florbalový turnaj pro mladší žáky na Moravě znovu vyvrcholil Velkým finále, již třináctým v pořadí.

Sportovní podnik, nyní pod záštitou pojišťovny RBP, jehož se účastní více než 600 škol Moravskoslezského a Olomouckého kraje a okresu Vsetín se hraje od února do konce dubna. Do Velkého finále ve sportovní hale v Ostravě-Dubině se může probojovat 64 družstev, která se mezi sebou na čtyřech hřištích utkají v nemilosrdných vyřazovacích utkáních.

Sestavě ZŠ Jelínkova se letos podařil historicky nejlepší výkon poté, co po třech kolech postoupila mezi 16 nejlepších týmů. Matěj Papaj, Samuel Kajan, Jiří Palla, Ondřej Cíleček a Jan Jablončík s Kateřinou Furikovou v brance dokázali přehrát i výběry sportovních škol, přičemž mezi nejvypjatější momenty patřil penaltový rozstřel se ZŠ J. Šoupala, což je partnerská škola Baníku Ostrava.

Sam Kajan se zde prosadil parádní trefou a Katka Furiková nepustila jediný gól. Cestu do dalšího kola nám zhatila až hokejová sportovka Dr.Edvarda Beneše ze Šumperka, která se nakonec stala celkovým vítězem turnaje.

Z umístění však máme ohromnou radost, už jen proto, že našim hráčům se dobře daří i v jiných sportech a školu a město dokáží všestranně reprezentovat.

Svou soutěž tradičně absolvovala i výprava našich skvělých fandů, kteří pod taktovkou Zdeňka Vilímka vydrželi nepřetržitě burácet a v soutěži publika vybojovali zájezd do ostravského Divadla loutek.

Všem patří velké poděkování a doufáme, že se zadaří i příští rok.

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

FOTO: https://goo.gl/photos/Jqq7ZXT3zybM8HF27