Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Páté kolo Okresní florbalové ligy

. Publikováno v Florbal.

26. dubna proběhlo předposlední kolo letošního ročníku Okresní florbalové ligy žáků a pořadatelství se tentokrát ujala ZŠ Města Albrechtice. Na zdejší velké sportovní hale se mění obvyklý systém 3+1 na 4+1, což zásadně mění pojetí hry.

Po vítězné sérii naši sestavu citelně poznamenala absence brankaře Ládi Šišky a smolné zranění Tomáše Nebese, který však jel své spoluhráče podpořit. Roli gólmana zvládne zastat jedině Zdeněk Vilímek, a tak z elitní sestavy veteránů zbyl v poli pouze Michal Štefanišin.

O to víc odhodlaně s ním v útoku bojoval Honza Jablončík a důraz a černou práci v obraně museli zastat Dalibor Šuba s Matyasem Schwarzem. Do hry naskakovali také Ondra Cíleček, Sam Kajan a Patrik Hamerka. I při improvizaci v sestavě dokázali naši borci přejít v základní skupině přes Vrbno, Karlovice a Břidličnou beze ztráty bodu, ovšem za cenu obrovského nasazení.

V semifinálovém utkání s obávanými Albrechticemi přeci jen síly k vítězství v základní hrací době chyběly, přesto o postupu soupeře rozhodly až samostatné nájezdy. Vyhraným zápasem o třetí místo jsme si však udrželi medailové ambice před závěrečným šestým kolem.

V květnu v Karlovicích držme pěsti.

Karel Toman