Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Podzimní vyučování v přírodě

. Publikováno v Ze života tříd.

Jeden z posledních krásných zářijových dnů jsme všichni ze 4. A a 4. D vyrazili na celý den do přírody.

Pravda učebnice ani pracovní sešity jsme s sebou nenesli, ale vždyť se to dá někdy zvládnout i bez nich. Kousek za Rýmařovem proběhla na louce mini hodina vlastivědy. Stačila nám mapa, sluníčko a oči na koukání. Pak jsme šlapali k lyžařské chatě, kde už začínala hodina zdravovědy.

Ta se nakonec díky velkému zájmu všech protáhla a lesní výtvarná výchova byla přesunuta na příště. „Šišková matematika“ nás bavila víc než ta ve školní lavici a excelentní svačinka v podobě špekáčků na ohni byla tím nej… zážitkem. Celé dopoledne jsme si užili určitě to nebylo poslední „vycházkové vyučování“.

P.S. A tělocvik jsme měli celé dopoledne!!

Mgr. Renata Baslarová

 

 

DALŠÍ FOTO