Vážení rodiče, milí žáci, ctění pedagogové a pedagogičtí pracovníci, 1. září začal další z pravidelných každoročně se opakujících cyklů školní docházky připomínajících, že čas plyne a "není možné mu poručiti". Tak tomu bylo generace před námi a bude i po nás. Pro někoho je to nástup do prvního ročníku, pro někoho poslední rok na základní škole. Pro někoho znamená počátek učení na 2. stupni, pro jiného "jen" posun do vyššího ročníku. Vítáme Vás, ať už jste mezi prvními, či posledními. Přejeme Vám hodně úspěchů, přátelství a kvalitně, smysluplně prožitého společného času.

 

"Vzdělávání bez vzdělávání srdce není vzdělávání" 

   Vážení rodiče, zde máte k dispozici novou službu naší školy:

   Odkaz na službu:           Školní online pokladna

   Návod 1:    Návod k registraci pro rodiče (PDF)

   Návod 2:   Návod k platbě pro rodiče (PDF)

   Logo SP obdelnik 1 

Den dětí na Národní 15

. Publikováno v Školní akce

IMG 7053Den dětí je dnem plným her, soutěží a sladkostí. Proto jsme pro děti ze školní družinky na Národní uspořádaly hravé odpoledne.

Hrálo se obří mikádo, stavělo z velkých cihel, házelo tkanými kroužky na kolíky a tak dále. Na závěr dostaly děti po svačince sladkou odměnu.

IMG 7036

IMG 7053

 

IMG 7058

Za družinu Narodní 15

Růžena Kubelková

 

DALŠÍ FOTO