Evidence třídního fondu

Vážení rodiče online evidence třídního fondu je od letošního školního roku vedena v Bakalářích. Návod pro mobilní aplikaci zde, pro přihlašování na PC zde.

Hlasování

Vážení přátelé školy,

vytváříme novou školní kolekci oblečení a jste to právě Vy, kdo může rozhodnout o její podobě. Hlasujte do 22.9.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. 

Děkujeme.

vedení školy


Pozvánka do družiny 1. Máje - Den otevřených dvěří

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. 

Více zde

 

Den dětí na Národní 15

. Publikováno v Školní akce.

IMG 7053Den dětí je dnem plným her, soutěží a sladkostí. Proto jsme pro děti ze školní družinky na Národní uspořádaly hravé odpoledne.

Hrálo se obří mikádo, stavělo z velkých cihel, házelo tkanými kroužky na kolíky a tak dále. Na závěr dostaly děti po svačince sladkou odměnu.

IMG 7036

IMG 7053

 

IMG 7058

Za družinu Narodní 15

Růžena Kubelková

 

DALŠÍ FOTO