Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Úspěchy ve šplhu

. Publikováno v Šplh.

Již pátý rok po sobě se žáci základní školy Jelínkova 1 Rýmařov účastní okresního finále ve šplhu v Krnově. A opět potvrdili, že patří v této nejen silové, ale i koordinační disciplíně mezi nejlepší „šplhače“ v našem okrese.

Všechna naše družstva po čtyřech závodnících si vedla výborně nejen v soutěži družstev, ale i v jednotlivcích, kde získali naši žáci velké množství individuálních úspěchů.

 Závody se již tradičně konaly na střední pedagogické a střední zdravotní škole v Krnově, za velmi slušné účasti základních a středních škol. Soutěžilo se o diplomy, sladké ceny a také postup do krajského finále.

   V soutěži družstev jsme 2x zvítězili (mladší žáci a starší žákyně), jednou skončili druzí (mladší žákyně) a 1x jsme skončili těsně pod stupni vítězů na 4. místě (starší žáci). I v jednotlivcích naše škola dominovala, když jsme 3x zvítězili, 1x byli druzí a 1x třetí. V kategorii mladších žákyň (6-7. třída) zvítězila Monika Trvalová a na 3. místě se umístila Natálie Lachnitová. V mladších žácích zvítězil zcela suverénně Patrik Král a zbývající naši soutěžící se za ním umístili všichni do 6. místa. I v kategorii starších dívek (8-9. třída) získala naše škola dvě umístění na stupních vítězů, když první místo získala Lenka Machalíčková a druhá za ní skončila Martina Ohrádková. I dvě zbývající starší žákyně šplhaly skvěle a obě se rovněž umístily do 6. místa v celkovém hodnocení. Kategorie starších hochů byla nejsilněji obsazena a startovalo v ní nejvíce škol. Zde dva naši nejlepší závodníci obsadili 5 a 6. místo. Družstvo starších dívek se vítězstvím kvalifikovalo do krajského finále.

   Je třeba touto cestou všem našim reprezentantům poděkovat za výborné výkony, vzornou reprezentaci a slušné chování. Všichni tak opět pomohli zviditelnit naší školu v okrese Bruntál ve sportu.

   Zde jsou přehledně výsledky všech našich reprezentantů:

Kategorie III. dívky (13 soutěžících)

1. místo Trvalová Monika 7. B

3. místo Lachnitová Natálie 6. A

7. místo Turtáková Sabina 6. B

12. místo Plchová Michaela 6. B

Kategorie III. hoši (13 soutěžících)

1. místo Král Patrik 7. B

4. místo Nebes Tomáš 6. C

5. místo Plch Roman 7. A

6. místo Čikl Matěj 7. A

Kategorie IV. dívky (15 soutěžících)

1. místo Machalíčková Lenka 9. A

2. místo Ohrádková Veronika 9. A

4. místo Sekaninová Kateřina 8. C

6. místo Mackurová Klára 9. C

Kategorie IV. hoši (22 soutěžících)

5. místo Zahradník Petr 9. A

6. místo Janík Tomáš 9. C

19. místo Poulík Petr 8. B

20. místo Kopeček Daniel 8. C

Zpracoval 15. 12. 2012 Mgr. Miloslav Slouka, učitel a vedoucí výpravy za ZŠ Rýmařov Jelínkova 1