Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Florbalový turnaj v Břidličné

Další kolo okresní florbalové ligy tentokrát uspořádala Břidličná.

V obměněné sestavě nás reprezentovali Martin Urban, Jakub Ondrák, Radek Sacký, Michal Kaláb, Aleš Janík, Miroslav Merva, Marek Ryška a Michal Hejný.

Menší tělocvična a zúžený prostor sebou přinesly podstatně více kontaktu mezi hráči a užití hrubé síly na úkor technické hry. Naši mladí útoční štírci neměli tolik manévrovacího prostoru, ale přesto se statečně probíjeli hradbou těl deváťáků z Andělské Hory, Vrbna, Bruntálu a Břidličné, přičemž posledně jmenovaní byli v některých případech velmi dobře krmení, což nebylo vůbec jednoduché ani pro naše obránce.

Za zmínku stojí neohrožený zákrok Aleše Janíka. Jeho ukázkový bodyček samozřejmě do florbalu napatří ani náhodou, ale nutno podotknout, že rozdíl mezi ním a valícím se hráčem Břidličné činil nejméně 70 kg. Převaha starších chlapců v týmech soupeře byla znát, nicméně naši hráči dokazáli v zápasech s Vrbnem i Bruntálem vstřelit vedoucí góly. Přesto ale i přes vynikající zákroky Michala Hejného v brance přáznivý stav neudrželi a podlehli. V zápase s Andělskou Horou se na hřišti rozpoutala divoká přestřelka s 15 góly, přičemž jejich poměr vyzněl lépe pro naše střelce. Rozjetému vítězi turnaje Břidličné naši tentokrát mnoho práce nenadělali a úspěchem byl alespoň čestný střelecký zápis. Zápas s Karlovicemi stvrdil čvrté místo našich borců, kteří se zatím drží na celkové druhé příčce ligy.

Přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech.

K.Toman