Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Přespolní běh ZŠ Rýmařov

Babí léto a přespolní běh k sobě již řadu let na naší škole neodmyslitelně patří a žáci se na něj celý rok těší. 16 září jsme tedy využili mimořádně krásného počasí a rozhodli se prověřit zda naše mládež o prázdninách příliš nezahálela.

Za časného kuropění vyrazila skupinka nadšenců z 8.B do Zahrady Hedvy připravovat trať, na níž se startovní rovinka rychle vystřídala s mírnými protisvahy a táhlými seběhy. Závěrečné metry a obdiv publika si mohli závodníci vychutnat v cílové pasáži, kde byl připraven početný houf pořadatelů připravených zasáhnout, kdyby se některému ze závodníků podlomila kolena, protože o dramatické momenty a urputné souboje nebyla nouze.

Celkem se závodu zúčastnily téměř dvě stovky závodníků a převážná většina závod zdárně dokončila. Nejlépe se v kategorii šestých tříd umístila děvčata Monika Trvalová, Barbora Starchoňová, Natálie Mačudová a mezi kluky Martin Urban, Jakub Ondrák a Roman Görči. V sedmých třídách stupně vítězů obsadila Karolína Šulková, Kateřina Sekaninová a Lenka Hamplová, z kluků potom Michal Kaláb, Zdenek Adámek a Karel Táborský. Mezi osmačkami na předních pozicích doběhly Lada Přecechtělová, Veronika Murínová a Lenka Machalíčková, vítězné tempo klukům osmákům udával Martin Kováč, Adam Kopsa a Josef Tomeček. V kategorii devátých tříd si nejlépe vedly Tereza Krywdová, Petra Vopařilová a Šárka Žváčková a za kluky zaválelli Marek Ryška, Lukáš Prášil a Roman Malík.

Ti, kteří se z nejrůznějších důvodů závodu nezúčastnili, nemusejí být smutní, neboť přespolní běh absolvují v náhradním termínu.

sportu zdar přeje Kabinet TV

Mgr. Karel Toman