Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Velké finále ČEZ Street Hockey 2014

Stejně jako v loňském roce a celkově již po páté v historii postoupili hráči naší školy do Velkého finále ve vítkovické sportovní aréně.

Od začátku ledna se tréninková skupina šesťáků a sedmáků pečlivě připravuje na ranních trénincích. V přípravných zápasech se staršími kluky předváděli dobré výkony a velký kus práce pro tým odvedl nehrající manažer Pišta Štefanišin, který dokázal v postupových kolech zastat i funkci asistenta trenéra. Spolu s hráči se opět připravuje početný kontingent nažhavených fanoušků, rozhodnutých utkat se s ostatními školami v soutěži o nejlepší publikum a případně si užít hodnotné výhry. Velké finále se koná 24. dubna, doufejme, že hráči i fanoušci podají co nejlepší výkon.

K.Toman