Konzultační hodiny

Konzultační odpoledne: středa 25. ledna.
 
Konzultační hodiny v tomto termínu probíhají formou individuální domluvy s konkrétním učitelem (telefon, e-mail, Bakaláři). To znamená, že v tomto konkrétním termínu konzultačního odpoledne nenaleznete klasické bloky pro přihlašování k učitelům. 

 

Olympiáda v českém jazyce

. Publikováno v Školní soutěže

Na začátku prosince proběhla na naší škole Olympiáda v českém jazyce. Tradičně se sešli nejlepší češtináři z 8. a 9. ročníku, aby se poprali se záludnými jazykovědnými úkoly a slohovou prací, tentokrát na téma "Listopad". Účast nebyla vysoká, ovšem i tak se téměř desítka žáků snažila, seč jim síly a nabyté znalosti stačily.

Přinášíme Vám trio nejlepších účastnic:

1. místo Darina Matušková z 9. A

2. místo Petra Zahradníková z 9. C

3. místo Aneta Holešová z 8. B

První dvě jmenované žákyně budou na jaře reprezentovat naši školu v okresním kole v Krnově.

Mgr. Lukáš Krumpolec