Angličtina slaví úspěch

. Publikováno v Školní soutěže

adelapavlu1Středa 11. května 2022 se díky naší úspěšné reprezentantce Adéle Pavlů z 8.A třídy navždy zapsala zlatým písmem do školní kroniky ZŠ Rýmařov. V SVČ Moravská Ostrava se totiž konalo krajské kolo Anglické olympiády, kam po probojování se silnou konkurencí okresního kola v Krnově postoupila nejen jazykově nadaná slečna Pavlů z již zmíněného osmého ročníku a umístila se na bronzovém stupni vítězů náročného klání.

 

Z celého srdce blahopřejeme k úžasnému výkonu, obzvlášť, kdy si uvědomíme, že všichni ostatní účastníci krajského kola byli žáci vyššího (devátého) ročníku. Však také sama porota při vyhlašování výsledků tento fakt zmínila, byla si vědoma výborného výkonu u neobvykle mladé soutěžící.

Přejeme Adéle dostatek sil do dalšího soutěžního roku a děkujeme rodičům, paní a panu Pavlů za podporu a pomoc při realizaci této události.

Za anglický kabinet,

Mgr. Miroslav Kůdela

adelapavlu2

adelapavlu1