Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Okresní kolo olympiády v českém jazyce

. Publikováno v Školní soutěže.

Bylo jednou jedno mrazivé ráno a v něm se vydaly dvě úspěšné žákyně-češtinářky reprezentovat naši školu v okresním kole češtinářské olympiády. To se konalo v krnovském domě dětí a mládeže, konkrétně v úterý 21. ledna. Cesta byla suchá, místy mokrá, či dokonce ledová, a vyhřáté auto nás dovezlo až na místo rychle a spolehlivě.

 

Michaela Ludvarová z 9. D a Karolína Rajzlerová z 8. C zasedly ke svým stolečkům a vrhly se společně s ostatními dětmi ze škol a gymnázií celého okresu na náročný a záludný test. Po hodině pokračovaly s neméně značným úsilím slohovou prací, která se tentokrát točila kolem banálního tématu: „Co bychom podnikli, kdybychom měli k dispozici kouzelnou Aladinovu lampu“.

Děvčata kouzlila se slovy na plné obrátky, a podařilo se jim dosáhnout úctyhodného výsledku i bez magického džina. Michaela obsadila 11. místo, Karolína pak místo 23. Po vyhlášení výsledků jsmeopustili mrazivý Krnov a vydali se zpět do známé bílé horské divočiny.

Obě řešitelky splnily plným dílem svoji roli a se ctí reprezentovaly naši školu, za což jim patří velký dík!

Mgr. Lukáš Krumpolec