Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Králové anglických slovíček byli korunováni

. Publikováno v Školní soutěže.

V pátek 16.3. 2012 proběhla oblíbená školní soutěž „Král anglických slovíček“, které se zúčastnilo 38 žáků 2. stupně naší školy. Klání se neslo v duchu zkoumání nejen kvantity, ale i kvality slovní zásoby. Nastolena byla aktuálně probíraná témata - school, jobs, food, GB, animals, etc., etc.

 

Opět se luštily křížovky, nově anagramy, posuzováno bylo porozumění textu, (oposita prý letos byla docela „vypečená“…) Soutěžícím děkuji za to, že nelenili a dostavili se v hojném počtu a vítězům gratuluji !

Petra Mížová, uč . jazyka anglického

Výsledkové listiny soutěže Král anglických slovíček 2012