Konzultační hodiny

Konzultační odpoledne: středa 23. dubna 2025
Vážení rodiče a zákonní zástupci, 
ve středu 23. dubna budete mít možnost konzultovat s jednotlivými pedagogy vzdělávací výsledky či jakékoli jiné dotazy týkající se vašich dětí. Konzultační odpoledne proběhne na prvním stupni od 14:00 a na druhém stupni od 14:30 do 17:00. 

Podrobnosti zde: https://www.zsrymarov.cz/pro-rodice-a-zakonne-zastupce/konzultace-11

(Pokud žádné volné dostupné  konzultační hodiny u konkrétnío učitele neuvidíte, tak jsou již obsazené.)

Ohlédnutí…

. Publikováno v Projekt Naši přátelé.

Kdyby se měl loňský rok z hlediska mezinárodních přátelských setkání žáků pojmenovat jedním slovem, bylo by možné jej nazvat úspěšným.

Naše základní škola, která již více než deset let pořádá akce nejrůznějších druhů v rámci projektů zaměřených na podporu partnerství českých a polských žáků, jich v uplynulém roce realizovala hned několik (- můžete se o nich dočíst v předešlých článcích).

Poslední z těchto akcí byl dvoudenní výlet našich žáků do Olomouce a Opavy v prosinci před vánočními prázdninami.

Setkání a společné aktivity proběhly právě v těchto městech, kam každá skupina docestovala svým vlastním autobusem.

Města nás přivítala vánočními trhy, rozsvícenými a nazdobenými vánočními stromy, horkým punčem a chladným prosincovým povětřím.

To nám však nezabránilo prohlédnout si historická jádra obou měst- v pátek Olomouc a v sobotu Opavu a obdivovat jejich architekturu barokní, gotickou i renesanční a historické památky, z nichž jsou některé pod ochranou UNESCa.

Nechyběla ani již tradiční návštěva Olomouckého Aquaparku, dárečky kamarádů kamarádům, česká i mezinárodní kuchyně a spousta dalších zážitků.

Opět si můžete prohlédnout videodokument pod článkem a na prosincové setkání spolu s účastníky zavzpomínat … a u toho se těšit na další výlet, který plánujeme v květnu, kdy navštívíme historické památky v Polsku- mimo jiné město Opole a hrad Moszna.

 

Odkaz na článek o této akci na webu partnerské školy:

https://psp1.ozimek.pl/47-z-zycia-szkoly/512-aktualnosci/25189-uczniowie-z-jedynki-wrocili-z-czech.html#ak25189