Den otevřených dveří v družině na 1.máje 30

. Publikováno v Oznámení.

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”.

Dne 26.9.2024 v čase od 13:30 h. do 16:00 h. Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování a hračky se kterými si hrají. Poznáte blíže p. vychovatelky, které se starají o Vaše děti a v neposlední řadě pro Vás budeme mít nachystané pohoštění a rády Vám uvaříme kafe nebo čaj.

Budeme rády, když si na nás a Vaše děti uděláte čas a jedno odpoledne strávíme společně v naší družině.

Na závěr ještě jedna prosba. Děti si v družině hrají i na zemi, vemte si proto s sebou přezůvky. Děkujeme za pochopení.

Jste srdečně zváni a moc se na Vás těšíme.

Kolektiv vychovatelek z družiny 1.máje 30.