Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Zápis do 1. ročníku

. Publikováno v Oznámení.

Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, zve všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče k zápisu do 1. tříd. Tento proběhne v budově školy na Národní 15, v pátek 19. dubna 2024 od 13.30 do 18.00 hodin. Vezměte s sebou přezůvky a rodný list dítěte. Pro odklad povinné školní docházky přineste posouzení školského poradenského zařízení (PPP, SPC) a odborného lékaře či klinického psychologa. Zápis se týká i dětí z Ukrajiny.

 

Zápis_dětí_2024A.jpg

ZVĚTŠIT PLAKÁT