Startujeme do nového školního roku s dárečky od MAS Rýmařovsko!

. Publikováno v Oznámení

dareckyOdMAS1Nevíme, jaký bude ten letošní školní rok. Jediná jistota je, že se celý život budeme neustále přizpůsobovat změnám a novým podmínkám. Někteří to zvládají lépe, někteří hůře, ale pořád se to učíme a zlepšujeme se.

 

Začátek školního roku 2021/22 nám zpříjemnila Místní akční skupina neboli MAS Rýmařovsko. Všichni žáci prvního stupně naší školy i všech ostatních škol Rýmařovska dostali do začátku malý dárek – pastelky a úkolníček se sovičkou Zvídalkou, která je maskotem MASky.

Podle usměvavých tváří lze soudit, že se dětem dárky líbily. Některé děti si pamatují akce, které pro ně sdružení MAS Rýmařovsko spolupořádalo v minulých letech – Den deskových her, Hravá věda, Anglické divadlo, scénické čtení a jiné. Ale poslední dva školní roky hromadným akcím vůbec nepřály, a tak se zvlášť nižší ročníky s MASkou vlastně teprve seznamují.

DareckyOdMAS2

dareckyOdMAS1

Děkujeme sdružení MAS Rýmařovsko a těšíme se na další akce!

Mgr. Marcela Tauferová

P.S. Kdo se nenašel na fotografiích, může se podívat na webové stránky mas.rymarovsko.cz, web nebo facebook naší školy.