Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Páté kolo okresní florbalové ligy

. Publikováno v Florbal.

Předposlední kolo letošního ligového ročníku hostila ZŠ Karlovice. Až na Vrbno se opět sešlo sedm škol a turnaj se opět odehrál systémem jedenadvaceti vzájemných zápasů.

Za Rýmařov znovu nastoupil tým s chlapci i děvčaty, nejstaršími hráči byli Láďa Šiška a Ondra Kopeček. Zbytek sestavy tvořili Matyas Schwarz, Petr Vachuta, Sam Kajan, Ondra Cíleček a Jana Hamplová s Terezou Jandelovou.

Kvůli zranění nenastoupil hlavní tahoun Michal Štefanišin a na hřišti chyběl i Tomáš Nebes. Skórovat se podařilo Petrovi Vachutovi, Ondrovi Kopečkovi a asistenci si připsali Ondra Cíleček i Jana Hamplová.

Z šesti zápasů se nám tentokráte podařilo vyhrát jediný, nicméně letošní sezóna má jasný účel a to doplnit a posílit hráčskou základnu.

Uvědomit si to musí především starší a zkušenější hráči. Liga končí červnovým kolem v Bruntále na ZŠ Jesenická.

K.Toman