Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Třetí kolo Okresní florbalové ligy

. Publikováno v Florbal.

Třetí, prosincové kolo letošního ročníku florbalové ligy se odehrálo tradičně v Bruntále v tělocvičně ZŠ Okružní. Účast všech osmi týmů opět zaručovala zajímavý průběh a jiskřivé souboje.

Rýmařov přijel se soupiskou notně poznamenanou nemocemi a s gólmanem Láďou Šiškou přijely pouze dvě trojčlené formace. Jednu tvořili Sam Kajan, Patrik Hamerka a Matyas Schwarz s náhradníkem Adamem Hamerkou, druhou pak Ondra Kopeček, Tomáš Nebes a Zdeněk Vilímek. O výsledek v základní skupině se prali statečně, Vrbno v prvním zápase smetli, s favorizovanou bruntálskou Jesenickou remizovali, ale přišlo selhání v souboji s Karlovicemi a semifinále pro čtyři postupující družstva jim uniklo. Do souboje o páté místo šli ale znovu naplno a soupeře vysoko přehráli. Kuriózními góly přes celé hřiště uvedli publikum v úžas Matyas a Tomáš, Zdenek Vilímek byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu, za velmi obětavý a zodpovědný výkon v obraně a středu hřiště v průběhu celého turnaje. Protože se jednalo o vánoční turnaj, drobné florbalové dárky byly pořadateli připraveny pro všechny týmy i jejich vedoucí. Liga bude po zimní přestávce pokračovat nejdříve v březnu příštího roku. Nejbližší florbalovou akcí bude krajské finále mladších dívek v Havířově na konci ledna.