Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Školní kolo v přespolním běhu 2013

20. den letošního deštivého září byl prakticky jedinou příležitostí, kdy se mohla uskutečnit všemi toužebně očekávaná akce. V popularitě mohou se školním kolem v přespolním běhu každoročně soutěžit snad pouze předávání vysvědčení či jarní prázdniny.Sychravé počasí odradilo málokoho a žáci a učitelé naší školy zaplnili prostor sportovního areálu u Edrovického rybníka.

Trať závodu tradičně vedla rovinkami, mírným stoupáním i náročnými seběhy a byla připravena s ochotnou pomocí kluků a holek ze 7.B. Po závodech benjamínků z I. stupně přišly na řadu odrostlejší kusy šestých až devátých tříd soutěžící v osmi kategoriích.

Jako první vyrazily na trať dívky šestého ročníku. Jako první se umístila Jana Hamplová a hned za ní Adéla Stržínková a Tereza Jandelová. Po nich se do závodění pustili bojovně naladění šesťáci, mezi kterými zvítězil Matyas Schwarz, o druhé a třetí místo se podělil Dominik Hlaváček a Petr Andrýsek.

Nejlepšími běžkyněmi a běžci sedmých tříd byli Katka Vincourková, Míša Plchová a Vendula Kováčová, Kuba Sekanina, Tomáš Nebes a Kuba Stojaspal. V kategorii osmých tříd na stupně vítězů vystoupili Monika Trvalová, Karolína Šulková a Šárka Koudelová, Martin Urban, Kuba Ondrák a Roman Görči.Běh devátého ročníku nepřinesl obvyklou porci infarktů a astmatických záchvatů, ale naopak řadu příjemných překvapení. S náročností tratě si nejlépe poradili Bára Ryšková, Lenka Hamplová a Katka Sekaninová, Pepa Kavka, Lukáš Švejdík a Radim Cejnek. Nejlepší běžci a běžkyně byli odměněni diplomem a sladkou cenou a následně se kvalifikují do okresního kola.

I přes nepříliš vlídné počasí měl závod hladký a napínavý průběh a děkuji všem, kdo se jej zúčastnili a pomáhali s jeho přípravou. Těšíme se na další ročník.

K. Toman

Foto 2. stupeň: Adéla Macková 9.A