Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Školní laťka

Na začátku měsíce ledna proběhlo dlouho očekávané školní kolo ve skoku vysokém.

Výška je a vždy byla pro naši školu prestižní sportovní disciplína. Vždy jsme měli dobré výškaře, vždy jsme konkurovali těm nejlepším i v rámci kraje. Skok vysoký je navíc základem pro úspěch v pozdějším Poháru rozhlasu.

Proto bylo i letošní školní kolo očekávané. Najdeme, máme kluky a holky, kteří pro nás budou pro Pohár rozhlasu nadějí? Máme! Šesťáci, kteří s výškou začínají, zvládli svůj vstupní test na jedničku, starší žáci potvrdili svou výkonnost novými školními rekordy. Jistě nejhodnotnějšími výkony dne bylo 148 cm Martiny Macháčové z 8.B a výkon Vaška Vláska z 9.A, který zvládnutím laťky ve výšce 172 cm překonal nejen halový rekord, ale málem i svou vlastní výšku. Obdivuhodné!

Přehled výsledků:

Vlastik