Vánoční laťka opět úspěšná

2. ročníku okresních závodů ve skoku vysokém Krnovská laťka se zúčastnila velmi početná skupina skokanů z naší školy. V pátek 17. prosince v tělocvičně na ZŠ Smetanův okruh 4 v Krnově se 12 našich závodníků ve velmi dobré konkurenci neztratilo a získalo jedno první a dvě druhá místa na stupních vítězů.

V kategorii mladších dívek zvítězila Veronika Murínová ze 7. A ve svém a školním rekordu 144 cm. Druhé místo získal pak ještě v kategorii mladších žáků Adam Kopsa ze 7. C za pěkný výkon 140 cm rovněž v osobním rekordu. Druhá byla také Nela Paulerová z 9. C v kategorii starších dívek za 130 cm.

Ostatní naši skokani neskákali špatně, některým se závody povedli, jiným ne. Přesto je třeba všechny pochválit za přístup k tréninku a k vlastním závodům. A kdo naši školu a město na těchto závodech ještě reprezentoval?

Lenka Machalíčková ze 7. A, Adam Vajdík ze 7. C, Tereza Krywdová, Petra Vopařilová, Hanka Kitschuchová, Dominik Baďura, Pavel Zifčák všichni z 8. B, Tomáš Lehký z 9. B a Václav Motúz z 9.

Mgr. Miloslav Slouka