Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Přespolní běh ZŠ Rýmařov 2015

18. září se opět podařilo uskutečnit všeobecně oblíbenou akci, která již tradičně zpestřuje úvod školního roku. Přespolní běh patří mezi náročné sportovní disciplíny a pořadatelé byli proto mile překvapeni bohatou účastí, především nejstarších ročníků.

Trať závodu jako vždy vedla sportovním parkem Flemmichovy zahrady a takřka celý okruh byli běžci na očích svým fanouškům. Mladší žáci a všechna děvčata absolvovali běh na 1 km, starší hoši se utkali na dvojnásobné vzdálenosti. Závody dokončili všichni a to bez zranění a kolapsů.

Nejrychlejšími děvčaty z šestých tříd se tentokrát staly Natálie Baďurová, Kristýna Stloukalová a Lucie Škarupová. Mezi šesťáky si nejlépe vedli Jan Jablončík, Matěj Papaj a Roman Hradil. Závod sedmých tříd ovládli Karolína Ryšková, Amálie Velíčková a Kateřina Furiková, Lukáš Vyroubal, Petr Vachuta a Filip Horáček.

V kategorii osmých ročníků jasně dominovala třída 8.A. Jana Hamplová, Adéla Stržínková, Šárka Pallová, Petr Andrýsek, Matyas Schwarz a Matěj Struhár suverénně obsadili všechny medailové pozice.

Nejstarší kusy z devátých ročníků se skutečně dostavily v nebývalém počtu a výborně zaběhly Lucie Mikesková, Kateřina Vincourková a Natálie Lachnitová. O první tři místa mezi kluky se podělili Michal Štefanišin, Jakub Sekanina a Michal Pastyřík. Nejen těm, kteří vyhráli a kvalifikovali se do okresního kola, ale všem kdo se běhu zúčastnili patří velké uznání.

Rád bych také poděkoval všem kolegům, kteří se na realizaci závodu podíleli a v neposlední řadě mi neocenitelnou pomoc při přípravě a úklidu poskytla třída 8.A. Nashledanou u dalšího ročníku a běhu zdar!!

Karel Toman