Ať je Filip nebo Madla, všichni skáčou přes švihadla …

Dne 13.1. 2015 se ve spolupráci se SVČ uskutečnilo v tělocvičně na Národní 15 okrskové kolo žáků 1. stupně ve skákání přes švihadlo. S našimi žáky přijeli poměřit své síly žáci z Břidličné, Dolní Moravice, Horního Města i žáci ze ZŠ na Školním náměstí.

Na stupně vítězů dosáhli tito naši žáci:

1. třída – Tereza Papajová, David Tomíček a Samuel Sedláček

2. třída – Týna Baslarová, Karolína Peňázová, Klára Dědochová, Eathan Pospíšil, Michal Skála

3. třída – Vendula Gerhardová, Barbora Horňáčková, Tomáš Furik, Sebastian Schwarz, Adam Černíček

4. třída – Adéla Fridrichová, Karolína Knapková, Ondřej Baslar, Ondřej Křenek

5. třída – Tereza Talíková, Kateřina Podušelová, Barbora Šulková, Roman Hradil, Jan Jablončík, Jan Baran

Všem závodníkům děkuji za reprezentaci naší školy a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.

Poděkování patří i všem kolegům, kteří pomáhali dětem s přípravou i se samotnou organizací soutěže.

Za vyučující 1. stupně

Pavla Sekaninová