Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Medlovský cross 2014

Již potřetí byli přizváni nejlepší vytrvalci ZŠ Rýmařov k náročnému, ale atraktivnímu meziokresnímu závodu s názvem Medlovský cross, tentokráte k jeho jedenáctému ročníku. Po předloňské vítězné premiéře a loňské obhajobě putovního poháru i letos naši běžci věřili v opakování úspěchu. Přesto, že se dvanáctičlenné družstvo těsně před konáním soutěže nesešlo v plné síle, mladší dívky začaly závod výborně. Kateřina Furiková a Karolína Ryšková se umístily na prvních dvou místech a Lucie Ondráková na čtvrtém. Podobně dobře si vedli i mladší hoši, když si Petr Andrýsek, Matyas Schwarz a Dominik Hlaváček doběhli pro druhé, třetí a čtvrté místo. Početně oslabená sestava starších dívek a chlapců se však výrazněji neprosadila, ale Jakub Pintera, Michal Pastyřík, Natálie Mačudová a jediná trojnásobná účastnice závodu Monika Trvalová bojovali s těžkým terénem a silnou konkurencí velmi srdnatě. Po celkovém obodování součtu jednotlivých umístění na Rýmařov zbyla čvrtá příčka, která je však výzvou a motivací pro příští rok. Je třeba vyzdvihnout a ocenit vynikající letošní formu mladších hochů a dívek a úsilí a bojovnost starších. Běžecké závody jsou pro letošek u konce, přichází sezóna pilné přípravy na sportovní hry.

za ZŠ Jelínkova Karel Toman