Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Slohová soutěž

. Publikováno v Školní soutěže.

V minulých týdnech proběhla na naší škole slohová soutěž na úrovni tříd, a to mezi šestými a sedmými ročníky. Za šesté třídy do školního kola postupuje Škarufová Lucie ze 6. C. Za sedmé třídy pak Holnová Petra ze 7. B.

Práce obou žákyň budou otisknuty v prvním čísle školního časopisu. Souboj mezi osmými a devátými ročníky se uskuteční v lednu. Postoupí opět za každý ročník jeden, jehož práce bude uveřejněna v dalším čísle školního časopisu.

O absolutním výherci rozhodnou sami žáci prostřednictvím hlasování, a to po uskutečnění klání mezi osmými a devátými ročníky, tedy v příštím pololetí. Více informací sledujte v prvním vydání školního časopisu. Vítězná práce bude uveřejněna v Rýmařovském horizontu a na vítěze samozřejmě čeká i věcná cena.

Všem doposud zúčastněným žákům děkuji za účast a pěkné práce, které oceňuji bodíkem do motivačního programu. Dále děkuji kolegům vyučujících Český jazyk za spolupráci.

Iveta Volková