Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Okresní finále ve volejbalu staršího žactva

Krnovská ZŠ Žižkova uspořádala v závěru dubna dva volejbalové přebory pro starší žáky a žákyně základních škol. Spolu s dalšími sedmi školami okresu Bruntál se jich ve dvou dnech účastnila i ZŠ Jelínkova.

Za starší dívky soutěžily Adéla Stržínková, Andrea Sucháčková, Denisa Grénarová, Nela Brulíková, Karolína Hrabalová, Jana Hamplová a Šárka Pallová. Chlapci nastoupili ve složení Matěj Struhár, Michael Štěpaník, Radim Jambor, Jiří Ohrádka, Adam Hamerka a Patrik Hamerka.

Průběh soutěže byl u obou družstev takřka stejný. Po urputném boji postup z druhého místa v základní skupině, vyčerpávající, ale nevydařený tiebreak v semifinále, chybějící síly v souboji o třetí místo a nakonec bramborové medaile.

Částečné zklamání nedokázalo ani jedno družstvo zcela zakrýt. Vzhledem k úrovni a množství zápasů si však volejbalu oba týmy užily dosyta. Všichni se poctivě připravovali a mnozí se též nedávno zúčastnili velkých mezinárodních turnajů v polském Paczkowě.

V této sestavě si spolu naši deváťáci zahráli letos naposled, třeba jim ale zájem o tento nesmírně náročný, ale krásný sport vydrží i v budoucnu. Děkuji za vzornou reprezentaci a příkladné sportovní chování na hřišti i mimo něj.

Karel Toman, ZŠ Jelínkova 1