Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Oblastní kolo ČEZ Street Hockey 2014

7. března uspořádala ZŠ Cihelní v Bruntále kvalifikační dvojzápas pro postup z oblastního kola v populárním turnaji ČEZ Street hockey, kterého se naše škola účastní již po deváté. Vysněným cílem všech hráčů je zaplněná vítkovická aréna a finálový souboj 64 nejlepších škol Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Mladší hoši, Vláďa Šiška, Kuba Sekanina, Jirka Čamek, Zdeněk Vilímek, Tomáš Nebes a Matyas Schwarz spolu s asistentem trenéra Michalem Štefanišinem udělali první krok pro další postup a zvítězili v obou vzájemných zápasech. První zápas skončil po remíze 3:3 dramatickou sérií nájezdů, ve které rozhodl výborný výkon našeho brankáře a jediný gól Toma Nebese, druhý zápas měli rýmařovští pevně v rukou a zvítězili vysoko 8:4. 20. března končí oblastní kola a brzy se dozvíme jméno soupeře pro předkolo Velkého finále. Držte palce.

K.Toman