Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Olympiáda v německém jazyce

. Publikováno v Školní soutěže.

Ve středu, dne 17. ledna 2018 se na naší škole uskutečnilo školní kolo soutěže v německém jazyce, a to ve dvou kategoriích:

Kategorie I. A: žáci 7. ročníků

Kategorie II. A: žáci 8. a 9. ročníků

Olympiáda v německém jazyce má, stejně jako samotná výuka němčiny, na naší škole dlouhou tradici.

Soutěž je dobrovolná, žáci se do ní hlásí na základě vlastní úvahy a zájmu. Hodnoceny jsou jazykové a komunikativní dovednosti nabyté při výuce německého jazyka ve škole a při samostatné přípravě doma.

Hlavním cílem je posoudit kompetence žáků účastnit se aktivně skutečné komunikace, schopnost reagovat na kladené otázky a vyjádřit vlastní myšlenky v německém jazyce.

Soutěž je zaměřena především na řečové dovednosti a je rozdělena do dvou částí: prezentace vlastní osoby a popis obrázku.

Hodnotí se plynulost projevu, správnost, rozsah slovní zásoby, výslovnost a schopnost rozvinout konverzaci.

Výsledky a bodového hodnocení jednotlivých oblastí ústního projevu je vypracován v následujících tabulkách:

Výsledková listina školního kola Olympiády v německém jazyce,

Řoutil Tomáš

8.C

Továrková Helena

Všem soutěžícím děkujeme za projevenou snahu a účast a výhercům moc gratulujeme a držíme palce do krajského kola.

Za učitele NJ

Mgr. Jana Pupíková